Düğün Hikayesi Burcu&Ertan | Gülşah Ekerel Photographer

Bir düğün gününü masal gibi yazmak sizin elinizde…

Sevgili Burcu bu masalı en güzel yazabilen gelinlerim arasında 1. sırada. Diğer gelinlerim alınmasın lütfen 🙂 Düğün günü fotoğraf çekimlerimize Burcu’nun kurtköy tarafında ki evinde kahvaltı ile başladık. Evde çekirdek ailesi dışında kuaför ve makyoz arkadaşları vardı. O kadar sakin ve huzur dolu bir ortamdaki, daha ilk dakikalarda çok keyifli bir günün olacağının sinyallerini veriyordu. Bir yandan sohbet ederken, kuaför, makyöz arkadaşlarla birlikte hazırlık aşamalarına başlamıştık bile…. Dakikalar ilerledikçe evdeki heyecanın arttığını hissetmemek mümkün değildi… Gelinlik seçimini Vakko’dan tercih etmişti. Yakası V şeklinde kar beyaz yerlere kadar uzanan ve yakasında zarif detayları olan gelinliği göz kamaştırıyordu. Burcu’yu gelinlikle gören anne ve babası göz yaşlarına hakim olmakta zorlanıyordu. Evin tek cocuğu olarak Burcu’da bu anlarda zor dakikalar yaşarken ortamı renklendirmek bize düşmüştü.

Derken sevgili damadımız Ertan ailesi ile birlikte Burcu’yu almaya geldiler…. Herkesin gözünde hem mutluluk hemde hüzün damlacıklarını yakalamak hiç zor değildi….

Herşeyi bir kenara bırakıp, gelin aracamıza bindiğimizde Ertan’ın bize hazırladığı şampanya keyfi ile yüzlerimiz bir kere daha gülüyordu…. Düğün fotoğraf çekimi için Kavacık Tema Vakfı’nı tercih etmiştik… Burcu&Ertan çiftinin arkadaşları bize dış mekan fotoğraf çekiminde eşlik ettiler…. Ertan poz vermekte biraz zorlansada, Burcu rahatlığı ile tüm açığı kapıyordu…. Bizler zamanın nasıl geçtiğini anlayamazken,çoktan yolumuzu nikah salonuna çevirmiştik.

Tüm sevenleri Burcu&Ertan’ın sahneye çıkmasını bekliyorlardı. Büyük bir görsel şölen ile masalarına otururken heyecanlarını göremenizi çok isterdim. “Evet” derken Ertan ayağına basılmasından kendini kurtaramamıştı. Aşklarını gözlerinden okuyabileceğimiz çiftimiz ilk danslarını yaparken ben günü tamamlamıştım….. Bu güzel çiftimin aşk fotoğraflarını görmek ister misiniz ?

Daha fazlası için;

https://www.facebook.com/gulsahekerel

 

Düğün FotoğrafçısıDSC_3169-1Düğün Fotoğrafçısı Düğün Fotoğrafçısı Düğün Fotoğrafçısı Düğün Fotoğrafçısı Düğün FotoğrafçısıDüğün FotoğraflarıDüğün FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDüğün Fotoğrafçısı              Düğün Fotoğrafçısı Düğün Fotoğrafçısı Düğün FotoğrafçısıDüğün Fotoğrafları Düğün Fotoğrafları Düğün Fotoğrafları Düğün FotoğrafçısıDüğün Fotoğrafları Düğün Fotoğrafları Düğün FotoğraflarıDüğün FotoğraflarıDüğün FotoğraflarıDüğün FotoğraflarıDüğün FotoğraflarıDüğün FotoğraflarıDüğün FotoğraflarıDüğün FotoğraflarıDüğün FotoğraflarıDüğün FotoğraflarıDüğün FotoğraflarıDüğün FotoğraflarıDüğün FotoğraflarıDüğün FotoğraflarıDüğün FotoğraflarıDüğün FotoğraflarıDüğün FotoğraflarıDüğün FotoğraflarıDüğün FotoğraflarıDüğün FotoğraflarıDüğün FotoğraflarıDüğün Fotoğrafçısı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir