Düğün Hikayesi Burcu&Burak | Gülşah Ekerel Photographer

Bir gezide tanışmıştık Burcu&Burak çifti ile…. Kim derdi ki düğün fotoğraflarını çekeceğimi. Hayatın yönünü bazen çok seviyorum 🙂 Birbirimizi daha önceden azcıkta olsa tanıdığımız için çekimlerde çok eğleneceğimiz kesindi. Burak’ın fotoğrafa olan merakından dolayıda farklı şeyler olsun istiyorlardı. Fotoğraf çekimlerini nerde yapalım diye düşünürken, aklıma piknik için gittiğim Riva Köyündeki deniz manzaralı yer aklıma geldi. Bir heyecan ile anlatırken Burcu ve Burak çiftininde içine sinmişti bu güzel mekan….

Düğün hazırlıkları için sabah kuaför’de Burcu ile buluştuğumuzda heyecanını görmeniz lazımdı. Annesi ile birlikte geldiği aile kuaföründe bir yandan kahvemizi içerken bir yandan da ummalı bir çalışma devam ediyordu… Zaman nasıl geçti anlamamıştık… Kuaförden sonra gelin evine doğru yol aldık ve yakışıklı damadımızın gelmesini bekledik… Eee adet yerini bulmalıydı dimi 🙂 Evden gelin alma merasiminden sonra düğün fotoğraf çekimi için Riva’ya doğru yol aldık. Muhteşem deniz manzarasına eşlik eden meltem esintisi ile 2 saat süren düğün çekimimiz tamamladıktan sonra bu sefer yolumuzu düğün mekanına çevirdik….

Sahneye çıkmayı beklerken tatlı çiftim pek heyecanlılardı… Bu arada ben ise düğün mekanında ki detayları çekmeye devam ettim. Epey uzun bir gündü, ama mutluluğa şahitlik ettiğim her saniye enerjimi yeniden yükseltiyordu. Nikah anı, ilk dans, pasta kesimi derken sevgili Burcu&Burak çiftime bir sürü anı biriktirmenin mutluluğu ile yanlarından ayrıldım….

 

Düğün Fotoğrafçısı Düğün FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDüğün Fotoğrafçısı9Düğün FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDSC_4747-1Düğün FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDüğün Fotoğrafçısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir