Doğum Hikayesi / Damla Ünal | Gülşah Ekerel Photographer

Damla Ünal……

Barış&Hande çiftinin güzel bebekleri… Damla ile hikayemiz diğer bebeklerden biraz farklı aslında. Çünkü Barış benim 10 yıllık iş arkadaşım. Hatta iş arkadaşımdan da öte ailem 🙂 Bu nedenle Barış&Hande çiftinin her özel anına şahitlik ettim. Nişan, düğün, kına gecesi derken gün geldi ve ben minik mucizlerine şahitlik ediyorken buldum kendimi…. Yıllar ne çabuk geçiyor bir kere daha anladım o ayrı tabi ki :))))

Hande’nin hamile olduğunu öğrendiğimde yaşadığım sevinci görmeniz gerekirdi. Ama bir dakika ben şimdi teyzemi yoksa hala mı oluyordum ? 🙂 Evet barış 10 yıllık arkadaşım olabilirdi ama Hande o aradaki yıl farkını tüm samimiyeti ile kapatmıştı 🙂 Neyse bu durumu Damla dünyaya geldikten sonra yeniden konuşmak üzere kapayalım :)) Barış&Hande çiftinin bu mutluluklarını herşeyiyle yansıtmak ve onlara güzel anılar bırakabilmek adına herşeyin tam olmasını istiyordum. Sağolsun onlarda ben nedesen hiç kırmadılar. Hande 8 aylıkken çok keyifli bir hamile çekimi gerçekleştirdik. Hamile çekimi diyip geçmeyin, çok basit görünse de hamileliğin vermiş olduğun kilo ve ödemlerden dolayı bazen zorlayıcı olabiliyor. Vücudunda ki ödemelerden dolayı Hande’ciğim her pozu veremesede sağolsun beni çok kırmadı ve hamile çekimimizi gerçekleştirdik.

Tarih belliydi 12 Temmuz…. Maalesef bizim meslekte bazen evdeki hesap çarşıya uymuyor. Başka bir tarihte beklediğimiz minik mucizenin biraz acelesi varmış ve Damla ile aynı gün doğmaya karar vermişti. Ne yapacağımı şaşırmıştım. Aynı anda iki yerde olup doğum fotoğrafı çekmek maalesef imkansız.. Neyse ki çok sevdiğim meslektaş arkadaşlarımdan Şahver Koçulu imdadıma yetişti… Benim için Damla’nın dünyaya merhaba deyişine şahitlik etti. Bende bir güzel meleğin doğum fotoğraflarını ölümsüzleştirdim. Tabi ki 2. gün Damla için hastaneye gidip doğum fotoğraf çekimini tamamladım.

En sevdiğim yenidoğan çekimleri olmazsa olmazımdır. Hele ki Damla gibi güzel bir bebek ise muhakkak yenidoğan çekimi yapılıp, anları anılara çevirmek gerekir. 12 gün sonra tüm hazırlıklarımı yaparak çaldım kapılarını… Yenidoğan çekimi en zor çekimlerden biridir. Bebek için uygun bir ortam hazırlanması çok önemlidir. Çekim esnasında bebeğiniz uyuyor ise çok şanslısınızdır 🙂 Damla’da bizi pek üzdüğü söylenemez ama biraz daha fazla uyusaydı, ortaya daha güzel kareler çıkabilirdi :))

Barış&Hande çiftinin güzel bebekleri Damla’ya ömür boyu sağlıklı bir ömür dilerim…..

Hamile FotoğraflarıDoğum Fotoğrafları Doğum Fotoğrafları Doğum Fotoğrafları Doğum Fotoğrafları Doğum Fotoğrafları SHV_9414 kopyaDoğum Fotoğrafları Doğum Fotoğrafları Doğum Fotoğrafları _DSC3329Doğum Fotoğrafları Doğum Fotoğrafları Doğum Fotoğrafları Doğum FotoğraflarıDoğum Fotoğrafları Doğum Fotoğrafları  Doğum Fotoğrafları Doğum Fotoğrafları Doğum Fotoğrafları8

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir