Butik Düşler Organizasyon | Gülşah Ekerel Photographer

Bugün sizlere organizasyonlarınızı ve en özel anlarınızı kolaylaştıracak BUTİK DÜŞLER Organizasyon ile tanıştırmak istiyorum.

Mutluluğu bir paketin içine sığdırabilseydiniz, neleri düşünmeden o kutuya koyardınız?

Aşkla çıktığınız o sonsuz yolculuktaki heyecan, bebeğinizi kucağınıza aldığınız anda yaşanan tarifi olmayan o duygular, her yıl üflediğiniz o mumlarda içinizden geçen dilekler, en ince ayrıntısına kadar emek verilen etkinlikleriniz sonrasındaki mutluluk ve dahası… Hepsi ayrı ayrı mutluluk sebebiniz değil mi?

Butik Düşler Organizasyon, tüm bu mutluluk sebeplerinizi gerçeğe dönüştürmek ve başarılı proje-tasarım ekibi ile aklınızdan geçen her detaya zarif dokunuşlarla hayat vermek acıyla 2013 yılında kuruldu. Adı gibi, kişiye özel Butik çözümler sunarak, istediğiniz ölçü, renk, konsept ve en önemlisi hayal ettiğiniz tasarımlar ve projeler ile her özel gününüzü daha da anlamlı hale getirmektedir.

İnsan hayatında kaç şerit hafızalara kazınabilir ki bir ömür boyunca! Sayılıdır en özel anlar, en anlamlı hikayeler… Gelin, en güzel ve en etkileyici hikayelerin mimarı biz olurken, kahramanı siz olun!!! diyor Butik Düşler…..

İster bir peri masalının gelini olun, ister kına gecesinde anne kuzusu, ister takvim yapraklarını geri sayan bir doğum günü çocuğu, hangi hikayede hangi kahraman olacağınız size kalmış fakat detaylar içinde boğulup mutluluğunuzu unutulmaz bir anı yerine, yorgunluğa çevirmemek Butik Düşler’in işi…..

Birbirinden güzel el balonları, kına gecesi hediyeleri, çerçeve siparişleriniz ve diğer tüm talepleriniz için “siparis@butikdusler.com”  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Unutmayın, MUTLULUK BU PAKETİN İÇİNDE!

Butik DüşlerButik Düşler Butik Düşler Butik Düşler Butik Düşler Butik Düşler Butik Düşler Butik DüşlerButik DüşlerButik Düşler

 

                                                                                       

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir