Üniversitede okurken, iki arkadaşını bir araya getirmeye çalışırken kendi aşklarının temellerini atacaklarını ikiside bilmiyordu. Aslında onlar birbirini bir araya getirmişlerdi. Ne güzelde olmuş. Düğün fotoğraflarını görünce sizlerde aşklarının güzelliğini göreceksiniz. Damadımız Azeri olduğu için hem İstanbul’da hemde Azerbaycan’da düğün yapılacak ve düğün çekimi de dahil sevgili Burçak tam 3 kere gelinlik giyecekti. Düşünsenize tüm gelinler, gelinliklerine doyamadıklarını söylerken Burçak bu güzel duygunun tadına bol bol varacaktı.

Hazırlık aşamaları için Kartal tarafında bir kuaförde buluştuğumuz Burçak ile güne güzel bir şekilde başlamıştık. Güzel gelini kuzeni ve arkadaşları bu aşamada da yalnız bırakmamışlardı. Biz makyaj yapıp hazırlanırken, Samir’de dışarıda ki işleri bir bir hallediyordu. Epey eğlenceli geçen hazırlık aşamlarından sonra, yolumuzu dış çekim yapacağımız Atatürk Arboretumu’na doğru cevirdik. Şansımıza hava çok güzeldi. Haftaiçi gerçekleştirdiğimiz düğün dış mekan çekimine Burçak’ın universiteden arkadaşlarıda katılınca daha da eğlenceli anlar yaşamaya başladık.

Atatürk Arboretumunun hemen hemen her yerinde gerçekleştirdiğimi düğün dış mekan fotoğraf çekiminin sonunda Burçak daha sadece bir elbise giyerek balonlarla çocukluğuna döndüğü tatlı kareler ile sonlandırdık.

Düğün Fotoğrafçısı Düğün Fotoğrafçısı Düğün Fotoğrafçısı _GLS2125 Düğün Fotoğrafçısı Düğün Fotoğrafçısı Düğün Fotoğrafçısı Düğün Fotoğrafçısı Düğün FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDüğün Fotoğrafçısı_GLS2233Düğün FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıAtatürk ArboretumuDüğün FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıUntitled-2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir