Aras Bebek Doğum Hikayesi / Doğum Fotoğrafçısı | Gülşah Ekerel Photographer

Doğum fotoğrafçısı olarak,  normal doğumlardan biraz korkmuşumdur. Ya yetişemezsem, ya başka bir doğum çekiminde olursam… Ne yaparım ? Maalesef istemesekte bazen başımıza gelebiliyor bu tür doğum hikayeleri….  Ama o gün çok şanslıydım ki Aras bebek doğum fotoğraflarını çekmem için sakin bir günde çağırdı beni 🙂 Doğum fotoğraf çekimi Bakırköy Acibadem hastanesinde olacaktı. Anadolu yakasında oturduğum için doğum haberini alır almaz avrupa yakasına geçtim. O yolu nasıl gittim inanın bilmiyorum 🙂 Acibadem Bakırköy hastanesine yakın bir yerde pusuya yattım 🙂 Çünkü sancılar başlamıştı ve beni her an çağırabilirlerdi. Nitekimde öyle oldu, Gülşah hanım yetişin doğum başladı…..

Doğum Fotoğrafçısı

Hastaneye vardığımda birkaç sancı karesi çekerim diye düşünüyordum, ama kendimi direk doğumhaneye giderken buldum. Hiç bukadar hızlı bir doğum ile karşılaşmamıştım. Aras bebek biran önce ailesine kavuşmak istiyordu sanırım. Herkes heyecanlıydı. Doğum anını bekliyorlardı….

Doğum Fotoğrafçısı

Ve birkaç dakika sonra Aras bebek dünyaya merhaba dedi…  Yakışıklı Aras 3.320 gr / 50 cm olarak dünyaya geldi. Ailesinin mutluluğunu görmek ister misiniz…..

Doğum Fotoğrafçısı

Doğum Fotoğrafçısı Doğum Fotoğrafçısı Doğum Fotoğrafçısı Doğum FotoğrafçısıDoğum Fotoğrafçısı Doğum Fotoğrafçısı Doğum Fotoğrafçısı Doğum Fotoğrafçısı Doğum Fotoğrafçısı Doğum Fotoğrafçısı Doğum Fotoğrafçısı Doğum Fotoğrafçısı Doğum Fotoğrafçısı Doğum Fotoğrafçısı Doğum Fotoğrafçısı

 

Yayan ailesine Aras bebek ile birlikte mutlu bir ömür dilerim…

Diğer hikayeleri görmek için tıklayınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir