Annelik Sanatı Dergisi | Gülşah Ekerel Photographer

Bir dergi ile çalışmak hep hayalimdi. Ama hiç aklıma gelmezdi, dergi kapağı çekeceğim…. Annelik Sanatı dergisi ile şans eseri kesişti yollarımız. İlk çalışmamızı  Pınar Ergüner  ve yakışıklı oğlu Güney ile gerçekleştirdik. Çok keyifli bir çalışma olmuştu. Yankıları instagram aleminde davem etmekte 🙂 Devamında Ebru Şallı, Buket Derelioğlu, Sinem Güven, Elif Güvendik, Bekir Aksoy gibi birçok ünlü isimle çalıştık. Dergi editörümüz Elçin Ateş Ersoy her sayıyı büyük bir titizlik ile hazırlıyorlar. En gündemde olan konular ve annelerin çözüm aradığı sorunları işliyorlar.

Artık her ay yapılan roportaj çekimleri dergi kapakları dışında Milliyet gibi büyük gazete sayfalarını da süslüyor. Yaptığınız işin bu denli güzel yerlerde yayınlandığını görmek gerçekten çok mutluluk verici. Bu ay ki roportajımızı Yaprak Dökümü’nün ünlü oyuncusu Ahmet Saraçoğlu ve eşi Şirin Sevinç ile gerçekleştirdik. Bir kız bebek bekleyen Saraçoğlu çifti, kızlarını beklerken yaşadıkları heyecanı ilk kez Annelik Sanatı Dergisi ile paylaştı.

-Öğrendiğimde çok şaşırdım

Eşinin hamileliğini kendisine sürpriz yaparak söylediğini anlatan Ahmet Saraçoğlu: “Öğrendiğimde çok şaşkındım, birbirimize sarıldık, şaşkınlığı atlatır atlatmaz ailelerimize ve arkadaşlarımıza haber verdik.”dedi.

Şirin Saraçoğlu :” Haberi verirken Ahmet’i kameraya kaydettim.”

Hamile olduğunu öğrendiği gün tesadüfen arkadaşlarıyla bir arada olacaklarını dile getiren Şirin Saraçoğlu :”Ahmet eve gelene kadar kimseye bir şey söylemedim. Beklediğimiz bir şey olsa da çok şaşkındım. Ahmet eve geldikten sonra onu koltuğa oturttum, arkadaşımın eline de kamerayı verdim ve öğrendiği anki halini kameraya kaydettim.” dedi

Kızım olacağını öğrendiğimde çok sevindim

Hamileliğin başlangıcından bu yana ilk kez Annelik Sanatı Dergisi için Gülşah Ekerel’in objektifinin karşısına geçtiklerini belirten Ahmet Saraçoğlu, kızı olacağını öğrendiğinde çok mutlu olduğunu söyleyerek : “Şirin kız istiyordu ;ama benim pek düşüncem yoktu, her çocuk kendi karakteriyle doğuyor ve o ne isterse o oluyor. Bu yüzden her çocuk farklıdır ama. Kızımın olacağını öğrendiğimde de çok sevindim, çevremdeki herkes, kız babası olacağım için şanslı olduğumu söylüyor.” Sözleriyle mutluluğunu dile getirdi.

Şirin Saraçoğlu :”Ahmet çok iyi bir baba olacak.”

Eşinin çok iyi bir baba olacağına inandığını ve bu nedenle çok huzurlu olduğunu söyleyen Şirin Saraçoğlu : “Gönlümde yatan kızdı; ama erkek olsaydı da sevinirdim. Eskiden erkek çocuk isterdim; ama daha sonra kız çocuk istediğimi fark ettim. Bunun en büyük nedeni de Ahmet’in güzel enerjisinden kaynaklanıyor. Onun çok iyi bir kız babası olacağını hissediyorum.” dedi.

Ahmet Saraçoğlu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir